null

O nás

Mamke patří k předním lifestylovým značkám ve střední Evropě. Baví nás dělat věci rychle a kvalitně a jsme rádi, když je o nás slyšet, i když to není vždy jen v pozitivním světle. Za krátkou dobu jsme si svým jedinečným, příjemně drzým přístupem a důrazem na kvalitu všeho, co děláme, získali množství spokojených zákazníků a fanoušků, a stejně reputaci, jaká se jinde nevidí.


Nebojíme se stát si za svým názorem, zkoušet neobjevené a dělat si věci po svém. Nelíbí se všem, ale to ani není náš cíl. Mamince je o vyjádření se, bez nutnosti cokoli říci, o mladých a kreativních lidech, zábavě, vlastním názoru a všem pod heslem "Good Friends Bad Ideas".


Mamke vzniklo při cestování Jihovýchodní Asií v roce 2017. Nechali se inspirovat scénou street značek v Singapuru, Hong Kongu, na Bali či v Berlíně a přidali něco své. Jdeme si filozofii, že koupí našich produktů náš vztah teprve začíná, a proto se snažíme nabídnout vždy něco víc.

Kde se můžeme setkat?


Osobně se umíme setkat v rámci našich Popup obchodů v Praze, Bratislavě, Berlíně nebo na Bali, případně na festivalech jako Grape, Colours of Ostrava, Pohoda a podobně. To kde aktuálně jsme zjistíš na našem Instagram @mamkecom

Přidej se k Mamke a získej 200kč off na další nákup


ZÍSKAT SLEVU 200kč

Good Friends / Bad Ideas

Jsme Mamke, patříme k předním lifestylovým
e-commerce značkám ve střední Evropě.

Od roku 2017 přinášíme a vyrábíme kvalitní módu ve střední Evropě. Nebojíme se dělat si věci podle sebe, stát si za svým názorem a posouvat fashion kulturu doma i za hranicemi.