null

5 Years In

OSLAVUJEME 5 LET

Je to tak, přesně 1.6.2017 začala naše společná cesta ke kvalitní, lokální a drzé módě. Od té doby jsme vytvořili kousky, které Ti dávají možnost vyjádřit se i bez toho, abys musela něco říct. Děkujeme, že i ty jsi součástí naší dnes už ne úplně krátké cesty.

Tomáš, zakladatel Mamke

customers-2.jpg

 

SPOLEČNÉ EVENTY

Viděli jsme se spolu na více než 50ti eventech, ať už jde o festivaly jako Colours of Ostrava, Grape, Pohoda, menší designové akce jako Dyzajn Market nebo vlastní eventy a Roadtrips. Těšilo nás, v létě 2022 se můžeš těšit na další.

 

STÁTISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKŮ

Zní to až nepředstavitelně, ale Mamke kousky už si zakoupilo více než 100.000 lidí. Ale co je důležitější, drtivá většina se z Vás sek nám pravidelně vrací a je maximálně spokojená. Co víc, spokojenost mluví za všechno, a v naplňování Tvých očekávání neplánujeme polevit.

 

LOKÁLNÍ SPOLUPRÁCE

Když se kvalitní značky spojují, nemůže to dopadnout špatně. Proto za sebou máme úspěšné spolupráce s firmami jako Eset, Lucron, O2, Univerzita Komenského a mnohé další. Navíc pravidelně spolupracujeme s lokálními umělci na limitovaných edicích, jako je například i tato narozeninová. A to se v následujícím roce můžeš těšit na mnohé další.

 

LIMITOVANÁ EDICE

Máme 5 let, tak jsme si připravili speciální designy našich oblíbených věcí. Užívej.

Přidej se k Mamke a získej 250kč off na první nákup


PŘIDEJ SE